International House

Test J. Angielskiego

TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Internetowy test języka angielskiego powinien precyzyjnie wskazać Państwa poziom zaawansowania (wg. systemu poziomów International House World Organisation).

Niniejszy test przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży w wieku od 12 lat. Rozwiązanie testu nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Prosimy pamiętać, że to jest test, w związku z czym należy go napisać samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego co Państwo naprawdę umiecie.

Po ukończeniu testu pojawi się wynik końcowy (liczba między 1 - 8). Zostaniecie wtedy poproszeni o podanie swojego adresu e-mail i wybór odpowiedniej placówki International House, w której chcecie się Państwo uczyć; prosimy wybrać szkołę w Bydgoszczy (również jeśli zamierzacie się uczyć w Nakle lub Żninie), lub w Toruniu (również jeśli zamierzacie się uczyć w Inowrocławiu).

Wybrana szkoła otrzyma mailem wynik testu i skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia daty testu ustnego (lub w przypadku wyższych poziomów dodatkowego testu pisemnego). Jeżeli nie macie Państwo adresu e-mail, lub jeśli nie życzycie sobie go podawać, prosimy tylko zapisać wynik testu i skontaktować się z wybraną szkołą.

Życzymy powodzenia.

 

 

 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2023 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies