International House

Aktualności i ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2021/22! Dlaczego Szkoły International House to najlepsze miejsca do nauki języka angielskiego?

Decydując się na podjęcie nauki w Szkołach International House w Bydgoszczy lub Toruniu, oraz w filiach w Inowrocławiu, Nakle, Szubinie i Żninie, wybierają Państwo sprawdzone, godne zaufania placówki, w których od 1992 roku kursy ukończyło kilkanaście tysięcy osób. Przeważająca większość naszych słuchaczy jest bardzo zadowolona z efektów które osiąga i chętnie poleca naukę w IH innym osobom.

 

Najważniejszymi czynnikami, które przyczyniły się do naszego sukcesu są:

  • Przynależność do międzynarodowej organizacji International House i możliwość korzystania z wiedzy zgromadzonej w ciągu ponad 60 lat jej istnienia
  • Lekcje prowadzone w sposób interesujący, zgodnie z najnowszymi trendami metodycznymi, również z wykorzystaniem multimediów. Zasada - nie nudzić! - pozostaje niezmienna, a nasi słuchacze chętnie chodzą na zajęcia
  • Zatrudnianie tylko wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii 
  • Nadzór nad procesem nauczania wysoko wykwalifikowanych metodyków, pełniących funkcje Dyrektorów do spraw Metodycznych (DOS)
  • Bardzo dobre warunki nauki, odpowiednio dobrane podręczniki oraz system ciągłej kontroli postępów w nauce
  • Indywidualne i zawsze życzliwe podejście do każdego klienta, pomoc w nauce w razie dłuższej nieobecności na zajęciach

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Szkół!
Wybierając International House, wybierają Państwo najwyższą jakość nauczania języka angielskiego!

 

 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2023 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies