International House

Aktualności i ogłoszenia

Kursy i obozy językowe za granicą. Oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Najlepsze szkoły w najciekawszych miejscach świata. Różne języki!

 

Polecamy dział przedstawiający możliwości nauki języka angielskiego i innych języków obcych w szkołach International House na całym świecie.

Oprócz tego, że wszystkie opisane i rekomendowane przez nas szkoły językowe są sprawdzone, bezpieczne i oferują najwyższy poziom nauczania, większość z nich jest zlokalizowana w bardzo interesujących i pięknych miastach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów zagranicznych w oddzielnym, specjalnie dedykowanym temu zagadnieniu portalu: https://www.wyjazdy-jezykowe.com

 


cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2023 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies