International House

Kursy dla firm

SZKOLENIA ZA GRANICĄ

 Jedną z najbardziej skutecznych metod nauki języka angielskiego jest udział w szkoleniu prowadzonym w kraju angielskojęzycznym.

Nauka może obejmować język ogólny - General English, lub język specjalistyczny - Business English, Legal English, Financial English itp.

Szkolenia tego typu można odbyć w szkołach International House działających w wielu anglojęzycznych krajach świata: Wielkiej Brytanii, USA, RPA, Malcie, Kanadzie, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii. 

Szkolenia mogą być prowadzone w grupach lub jako zajęcia indywidualne, a ich intensywność zależy od potrzeb klienta.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących, w akademikach, pensjonatach i hotelach wszystkich kategorii.

Szczegółowe informacje dotyczące kursów zagranicznych dostępne są w dziale Kursy za Granicą

 


 

 

Szczegółowe informacje dotyczące Kursów Językowych Za Granicą oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w  sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies