International House

Kursy dla firm

SZKOLENIA WYJAZDOWE

 Wyjazdowe szkolenia językowe dla Firm kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnej wiedzy i nowych umiejętności językowych w atmosferze integracji, współpracy i wypoczynku.

Szkolenia te prowadzone są przez doświadczonych lektorów native speakers z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, środków audiowizualnych oraz autorskich materiałów dydaktycznych.

W oparciu o profesjonalną analizę potrzeb szkoleniowych Firmy przygotowujemy program merytoryczny szkolenia, który obejmuje zajęcia w "klasie" i poza nią. Zajmujemy się organizacją pobytu pracowników w wybranym ośrodku wyjazdowym, włączywszy w to bogaty social programme (zajęcia pozalekcyjne). Pobyt organizowany jest w oparciu o zasadę „total immersion" - „całkowite zanurzenie" w środowisku anglojęzycznym.

Szkolenie językowe może mieć charakter ogólny (General English) lub wąsko wyspecjalizowany, np.:

 • English for Executives
 • English for Managers
 • English for Personal Assistants
 • English for Receptionists
 • English for Salesmen
 • English for Lawyers
 • English for Banking
 • English for Computer Science
 • English for the Hotel Industry
 • English for Telecommunications
 • English for Marketing

Szkolenia językowe organizowane przez International House to gwarancja wysokiej jakości, profesjonalnego przygotowania i fachowej obsługi. Zapewniają wiele ciekawych doświadczeń i dużo radości.


Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdowych szkoleń językowych oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies