International House

Kursy dla firm

EGZAMINY CAMBRIDGE

Szkoły International House od lat prowadzą szkolenia przygotowujące do honorowanych na całym świecie egzaminów z języka angielskaiego organizowanych przez Uniwersytet Cambridge (Cambridge English).

 

EGZAMINY BIZNESOWE:

Business English Certificate (BEC). Został stworzony przez Cambridge ESOL - dział językowy Uniwersytetu Cambridge. BEC sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, jest więc egzaminem kompleksowo testującym znajomość biznesowego języka angielskiego. Egzamin obejmuje następujące poziomy zaawansowania:

  • B1 (Intermediate) - BEC Preliminary
  • B2 (Upper Intermediate) - BEC Vantage
  • C1 (Advanced) - BEC Higher

Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na: http://www.cambridgeesol.pl/exam/bec/index.php

 

EGZAMINY DLA FINANSISTÓW I KSIĘGOWYCH:

International Certificate In Financial English (ICFE). Jest to egzamin z języka angielskiego dla finansistów i księgowych. Został stworzony przez Cambridge ESOL - dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ICFE sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie, jak również znajomość gramatyki i specjalistycznego słownictwa przy pomocy materiałów zaczerpniętych z dziedziny finansów. Egzamin obejmuje poziom zaawansowania CEFR B2 i C1 (FCE i Advanced).


Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na:
http://www.cambridgeesol.pl/exam/icfe/index.php

 


EGZAMINY DLA PRAWNIKÓW:

International Legal English Certificate (ILEC). Jest to egzamin z języka angielskiego dla prawników i studentów prawa. Został stworzony przez Cambridge ESOL - dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ILEC sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, jest więc pierwszym egzaminem tak kompleksowo testującym znajomość prawniczego języka angielskiego. Egzamin obejmuje poziomy zaawansowania CEFR B2 i C1 (Upper-Intermediate i Advanced).


Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na:
http://www.cambridgeesol.pl/exam/icfe/index.php

 


Oprócz kursów przygotowujących do egzaminów specjalistycznych oferujemy również możliwość szkoleń przygotowujących do egzaminów z ogólnego języka angielskiego:

  • FCE (First Certificate in English)
  • CAE (Certificate in Advanced English)
  • CPE (Certificate of Proficiency in English)

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych egzaminów i kursów do nich przygotowujących otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies