International House

Kursy dla firm

MEDICAL ENGLISH

 Kursy Medical English prowadzone przez International House skierowane są do osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek, studentów, tłumaczy), które chcą poszerzyć znajomość języka angielskiego o terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.


W trakcie kursu słuchacze:

  • Uzupełnią wiedzę z zakresu gramatyki i struktur języka angielskiego, zwłaszcza wyrażeń i zwrotów niezbędnych w codziennym kontakcie z pacjentem
  • Poznają szeroki zakres specjalistycznego słownictwa z dziedziny medycyny
  • Udoskonalą umiejętność czytania ze zrozumieniem prasy fachowej i publikacji naukowych
  • Rozwiną umiejętności komunikowania się w języku angielskim w sytuacjach związanych z życiem zawodowym


Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta

Przed rozpoczęciem kursu każdy słuchacz przechodzi test określający jego poziom zaawansowania. Test składa się z części pisemnej i ustnej.

Kliknij tu aby zrobić test online

Szczegółowe informacje dotyczące Medical English oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies