International House

Kursy dla firm

LEGAL ENGLISH

 Kursy Legal English organizowane przez International House są przeznaczone dla specjalistów z dziedziny prawa, a także dla osób zainteresowanych tematyką prawną, pragnących podjąć studia prawnicze za granicą lub pracę tłumacza.

W trakcie kursu słuchacze:

  • uzupełnią wiedzę z zakresu gramatyki oraz struktur języka formalnego
  • poznają szeroki zakres słownictwa prawniczego z różnych dziedzin: prawa handlowego, gospodarczego, finansowego itp.
  • posiądą umiejętność rozumienia oraz redagowania tekstów prawniczych: umów, aktów notarialnych, aktów prawnych, artykułów fachowych itp.
  • nauczą się wyrażania opinii, brania czynnego udziału w dyskusji, argumentowania oraz umiejętności adekwatnej reakcji w różnych sytuacjach, posługiwania się językiem negocjacji


Kursy odbywają się na poziomach CEFR B2-C1 (Upper-Intermediate - Advanced).

Zajęcia odbywają się w grupach lub one-to-one, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Przed rozpoczęciem kursu każdy słuchacz przechodzi test określający jego poziom zaawansowania. Test składa się z części pisemnej i ustnej.

Kliknij Tu żeby zrobić test on line

Kurs Legal English może przygotowywać do międzynarodowego egzaminu International Legal English Certificate (ILEC). Jest to egzamin z języka angielskiego dla prawników i studentów prawa. Został stworzony przez Cambridge ESOL - dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ILEC sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, jest więc pierwszym egzaminem tak kompleksowo testującym znajomość prawniczego języka angielskiego. Egzamin obejmuje poziomy zaawansowania B2-C1 (Upper-Intermediate - Advanced).

Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na: http://www.cambridgeesol.pl/exam/ilec/index.php


Szczegółowe informacje dotyczące Legal English oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w  sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies