International House

Kursy dla firm

FINANCIAL ENGLISH

 Szkolenia z języka angielskiego z zakresu finansów prowadzone przez International House zostały stworzone z myślą o finansistach i księgowych pacujących w środowisku międzynarodowym, a także studentach kierunków związanych z finansami. Są świetną propozycją dla tych, którym język angielski z zakresu finansów jest lub w przyszłości będzie niezbędny w pracy.

W trakcie kursu słuchacze:

  • uzupełnią wiedzę z zakresu gramatyki oraz struktur języka formalnego
  • poznają szeroki zakres specjalistycznego słownictwa z dziedziny finansów
  • posiądą umiejętność używania języka angielskiego podczas spotkań, negocjacji i dyskusji na tematy związane z finansami, podczas których będą potrafili jasno wyrażać swoje zdanie
  • nauczą się tworzenia oraz rozumienia specjalistycznych tekstów, takich jak raporty finansowe, oferty czy artykuły z prasy specjalistycznej

Przed rozpoczęciem kursu każdy słuchacz przechodzi test określający jego poziom zaawansowania. Test składa się z części pisemnej i ustnej.

Kliknij Tu żeby zrobić test on line

Kurs języka angielskiego z zakresu finansów prowadzony przez International House może być formą przygotowania do certyfikatu International Certificate In Financial English (ICFE). Jest to egzamin z języka angielskiego dla finansistów i księgowych. Został stworzony przez Cambridge ESOL - dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ICFE sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie, jak również znajomość gramatyki i specjalistycznego słownictwa przy pomocy materiałów zaczerpniętych z dziedziny finansów. Egzamin obejmuje poziomy zaawansowania B2 i C1 (FCE i Advanced). 
Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na:
http://www.cambridgeesol.pl/exam/icfe/index.php

Szczegółowe informacje dotyczące Financial English oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies