International House

Kursy On-line

KURSY INTERNETOWE-NETLANGUAGES

NETLANGUAGES-Twoja szkoła językowa w Internecie

  • Nie każdy ma blisko do dobrej szkoły językowej...
  • Nie każdy może chodzić na zajęcia przez cały rok, w ten sam dzień, o tej samej godzinie...
  • Nie każdy może dojechać do szkoły, nie stojąc w korkach...

Ale każdy może się uczyć angielskiego z NETLANGUAGES !!!

  • W dowolnym miejscu
  • O każdej porze dnia i nocy
  • W swoim własnym tempie
  • Samodzielnie lub pod opieką nauczyciela

NETLANGUAGES  to internetowa szkoła językowa, która została założona w 1998 roku przez International House. Już ponad 3 miliony uczniów z całego świata skorzystało z jej oferty. Net Languages to  innowacyjny, efektywny i wciągający sposób szkolenia, którego celem jest skuteczne posługiwanie się językiem obcym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą NETLANGUAGES, wzięcia udziału w lekcji demonstracyjnej oraz zapisania się na bardzo ciekawego Newslettera z darmowymi ćwiczeniami z języka angielskiego!

http://www.netlanguages.com/info/polish/index.php

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies