International House

Kursy On-line

BUSINESS ENGLISH-ONLINE24

Kursy Business ENGLISH-ONLINE24 w International House są przeznaczone dla każdego, kto funkcjonuje w biznesie lub jest zainteresowany  tą tematyką   - prezesa, dyrektora, pracownika korporacji, specjalisty ds. eksportu, studenta kierunków ekonomicznych itp.

Lista zagadnień, które obejmuje pojęcie Business English jest bardzo długa. Zapraszamy do działu Business English aby zapoznać się ze szcegółami.

Dzisiejsza technika, a w szczególności rozwój szerokopasmowego Internetu pozwala na prowadzenie indywidualnych lub grupowych zajęć on-line, polegających na bezpośrednim kontakcie z nauczycielem. Pozwalają na to platformy i komunikatory internetowe, zapewniające przekaz dźwięku i obrazu (np. Skype). Umożliwia to  zorganizowanie zajęć bez konieczności czasochłonnych dojazdów, albo organizowanie ich w miejscach, gdzie nie ma tradycyjnych kursów.

Znaczna część kontaktów biznesowych odbywa się na odległość, szczególnie jeśli chodzi o kontakty międzynarodowe (telefony, korespondencja, telekonferencje, Skype itp.) Zajęcia on-line z nauczycielem native speakerem odwzorowują więc realne sytuacje, które można przećwiczyć w trakcie lekcji i wykorzystać w praktyce.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji – to naprawdę działa!

Wszystkich zainteresowanych nauką prosimy o przystapienie do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego:

Test języka angielskiego

Nie powinno to zająć więcej niż 25 minut. Po otrzymaniu wyniku testu prosimy o przesłanie na adres szkoły w Bydgoszczy bydgoszcz@inthouse.pl lub w Toruniu torun@inthouse.pl e-maila zawierającego nastepujące dane:

  • imię i nazwisko
  • nr telefonu
  • nazwę konta Skype


Po otrzymaniu takiego e-maila od Państwa, skontaktujemy się, aby przeprowadzić część drugą testu - rozmowę z nauczycielem native speaker.

Cennik kursów BUSINESS ENGLISH-ONLINE24:

Zajęcia indywidualne:

30 godzin 2520 zł  85zł/1 godz. lekcyjną
60 godzin 4740 zł  79zł/1 godz lekcyjną

Zajęcia w parach Opcja 1* Opcja 2*

30 godzin             1470 zł    1365 zł
60 godzin             2820 zł    2580 zł

Opcja 1* pary tworzone przez szkołę, Opcja 2* pary zgłaszające się samodzielnie
Istnieje możliwość zakupienia lekcji on-line również w innym wymiarze.

Szczegółowe informacje dotyczące kursów BUSINESS ENGLISH-ONLINE24 oraz pozostałych kursów i egzaminów otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel: 52 322 35 15
IH Toruń
torun@inthouse.pl tel: 56 655 40 83

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 160 szkół w 55 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2024 Szkoła Języka Angielskiego International House

Powered by: Talem Technologies