International House

Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Żnin

Nasza filia w Żninie działa prężnie już od 17 lat i prowadzi profesjonalne kursy angielskiego. W ciągu tego czasu udało nam się przeprowadzić setki lekcji i zyskać szerokie grono zadowolonych klientów.

Jako oddział szkoły językowej International House zapewniamy bezstresową naukę oraz szybkie postępy w poznawaniu języka angielskiego.

Placówka zlokalizowana w Gimnazjum nr 1, przy ul. 1 stycznia 17 w Żninie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lekcje w każdy wtorek i czwartek, od godziny 15:45 do 20:45.


Nauka angielskiego w Żninie

Nauka angielskiego w Żninie odbywa się w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł w nich uczestniczyć po pracy lub zajęciach szkolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość płatności ratalnej oraz specjalne zniżki. Osoby, które kontynuują naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, mogą liczyć na rabat.

Filia oferuje lekcje dla młodzieży i dorosłych, a także angielski dla dzieci. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z Polski i innych krajów, głównie z Wielkiej Brytanii.

Podczas zajęć wykorzystujemy renomowane podręczniki wydawnictw Oxford University Press i Cambridge University Press, które umożliwiają skuteczne przyswajanie wiedzy, i posiadają całą gamę ćwiczeń na każdy poziom zaawansowania. Nasze kursy angielskiego pozwalają na późniejsze podejście do egzaminu Cambridge FCE. Specjalnie dla uczniów przeprowadzamy bezpłatne egzaminy próbne.

Dla każdego, kto chce dodatkowo rozwijać swoje kompetencje, prowadzimy klasy konwersacyjne, kluby i wieczory z angielskim w naszej szkole w Bydgoszczy.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Cenniki i informacje dotyczące zapisów znajdziesz tutaj.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
(52) 322 35 15,  (52) 322 34 44

Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Żnin
Gimnazjum nr 1
ul. 1 Stycznia 17
88-400 Żnin

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

IH Bydgoszcz, ul. Piotrowskiego 6, T: 52 322 35 15, bydgoszcz@inthouse.pl

IH Toruń, ul. Legionów 15, T: 56 622 50 81, torun@inthouse.pl

Oddział w Inowrocławiu, ul. Farna 9, T: 52 357 16 38, inowroclaw@inthouse.pl

Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House